> admin Ekim 24 2023

Mynet Chat Odası İle Op ve Sop Alımları Başladı!

Mynet Chat Odası,na op ve sop alımları başladı! Türkiye’nin en kaliteli ve güvenli sohbet sitesinde, sizlerde yer almak ister misiniz? Sohbet sunucumuzda yetki alarak, sorumluluk almak isteyenler için, yeni alım dönemimiz başlamıştır. Bu güzel ortamda bizlerle beraber, daha güzel bir sohbet ortamı yaratmak adına katkıda bulunmak isteyen herkese açığız.

Mynet Chat Odası Op Sop Alımları Başladı

Mynet Chat Odası @p Alım Şartları
Mynet Chat Odası yeni döneme, ekibimize katılmak isteyecek olan yeni op arkadaşlar ile girmek istiyor. Sohbet sunucumuzda, yetki alıp sohbet op olmak isteyenler, bu fırsatı sakın kaçırmayın! Mynet Chat Odası’da, yakın dönemde op yada diğer yetkileri almak bu kadar kolay olmayacak, bu fırsatı değerlendirmek ve sohbet operatörlerimiz arasında yer almak için hemen başvuruda bulanabilirsiniz. Sohbet operatörleri için aradığımız nitelikler:

1 – Mynet Chat Odası Op.’larından günlük minumum 2 saat online olmalarını bekleriz.

2 – Mynet Chat Odası Op.’ları, userlere (kullanıcılara) karşı tarafsız olmalıdır. Gerekmedikçe kimseyi, kanaldan uzaklaştırmamalıdır.

3 – Mynet Chat Odası Op.’ları, yetkilerini kötüye kullanmamalıdır. Keyfi ve şahsi banlar atmamalıdır.

4 – Mynet Chat Odası Op.’ları, sohbet oda genelinde sohbet ortamını yaratmak, var olan sohbet ortamını korumak ve kollamakla ile mükelleftir.

Mynet Chat Odası Sop Alım Şartları
Mynet Chat Odası yeni dönemde, yeni soplar ile yoluna devam edecektir. Eğer irc bilginize ve çevrenize güveniyor iseniz, sohbet sitemizde, super operatör olabilirsiniz. Mynet Chat Odası, sizlere bu fırsatı veriyor. mynet chat odası, sop olmak için aradığımız niteliklere gelince:

1 – Mynet Chat Odası Sop.’ları, günlük minumum 4 saat online olmak zorundadır.

2 – Mynet Chat Odası Sop.’ları, Op.ların genel takibinden, eksiklerini gidermeden ve sohbet op.larının yetişmesini sağlamaktan sorumludur.

3 – Mynet Chat Odası Sop.’ları, Opların sorumluluklarını yerine getirip, getirmediklerini kontrol eder, gerektiğinde yeni Op. arkadaşları ekibine ilave eder.

4 – Mynet Chat Odası Sop.’ları, gerekli gördüğü durumlarda, sohbet op.larını silme yetkisine sahiptir.

5 – Mynet Chat Odası Sop.’ları, irc komutlarına hakim olmalıdır. Op.ların da bu yöndeki eksiklerini gidermekle mükelleftir.

Son Sözler
Mynet Chat Odası ailesine katılmak isterseniz, yapmanız gereken, sohbet sunucumuza bağlanıp, #OperHelp odamızdaki ilgili yetkili kişiyle görüşmeniz. Bu nezih ortamda bizlerle beraber, büyümek ve sohbet sunumuzun gelişmesine katkıda bulunmak isteyen herkesi bekleriz. Sevgi ve saygılarımızla…

sohbet op alimlari , Mynet Chat Odası op alimlari , Mynet Chat Odası op sartlari , Mynet Chat Odası sop alimlari , Mynet Chat Odası sop sartlari , sohbet sop alimlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir